זרועות לטלוויזיה

זרועות לטלוויזיה המתקדמות והאיכותיות ביותר בעולם

מחפשים זרוע לטלוויזיה? אקספרס קולנוע ביתי מביאה לקהל לקוחותיה את הזרועות לטלוויזיה המתקדמות והאיכותיות ביותר בעולם של מיטב היצרניות למסכים מכל הסוגים ובכל הגדלים

זרוע לטלוויזיה מהווה פתרון מעולה במגוון של מצבים כמו למשל כאשר אנו רוצים להשיג זווית מושלמת בזמן הצפייה בטלוויזיה, במקרים בהם אין לנו פתרון אחסון כמו שידה או מזנון והיינו רוצים שהטלוויזיה תתלה על הקיר עם זרוע או אפילו תיכנס בתוך נישת גבס ייחודית.

 

זרוע לטלוויזיה מהווה פתרון גמיש, יצירתי, מודולרי התורם רבות לעיצוב החלל ולנוחות שלנו בעת הצפייה בטלוויזיה. היום ניתן להשיג זרועות לטלוויזיה במחירים מעולים ואף לשלב עם השירות התקנה מקצועית, מדויקת ובטיחותית.


אילו זרועות לטלוויזיה אנו מציעים לקהל לקוחותינו?

  1. זרוע חשמלית אנכית למסכים עד 70 אינץדגם TLV- 70- משלבת מהלך אנכי של ירידה ועלייה עם שלט אלחוטי. מותאמת לירידה של עד 100 סמ, משלבת מנוע שקט ומתקפלת חזרה לתקרה בלחיצת כפתור.
  2. זרוע חשמלית למסכים עד 60 אינץדגם PLB03  - מאפשרת צידוד של סיבוב של 90° לכל מסך בקלות רבה. מנוע שקט, חזק ואיכותי, הטייה אופקית של 1.5°.
  3. זרוע חשמלית לתקרה למסכים עד 75 אינץדגם PLB050- מאפשרת התקנה בתקרה מכל מקום ומכל זווית אפשרית. מתאימה למסכים גדולים, מנוע חשמלי שקט ומגנון אמין וחסכוני בחשמל.

 

באילו חללים ניתן לשלב זרועות לטלוויזיה?

ניתן לשלב זרועות לטלוויזיה הן בחללים גדולים כמו הסלון או המטבח והן בחללים קטנים יותר כמו חדרי שינה או חדר עבודה

בנוסף, הזרועות יכולות להתאים גם בחללים עסקיים כמו מקומות לאירועים, כנסים, תערוכות והשקות, במקומות בהם יש צורך במעקב במעגל סגור עם מצלמות אבטחה, חניונים, חנויות ענק ועוד

ניתן למצוא פתרון גמיש ואטרקטיבי לכל חלל.

 

פרט לאספקת זרועות לטלוויזיה בנוסף, אנו מעניקים עוד מגוון של שירותים לרבות התקנות מסכי LED ו- LCD, מסכי פלזמה, מערכות קולנוע ביתי ורמקולים, ייעוץ, מכירה והתקנה של חדרי ישיבות והקרנה, ייעוץ ותכנון למערכות אודיו, מכירה של פתרונות וידיאו דיגיטלי וסאונד, מקרנים, מסכי ענק ועוד

WhatsApp
YeshBe - בניית אתרים בחינם

כל הזכויות שמורות לאקספרס קולנוע ביתי.